Ati nascut la Spitalul Filantropia? - Totul Despre Mame

Ati nascut la Spitalul Filantropia?

Acest subiect conține 3 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de  Petruta Floroiu acum 1 an, 8 luni.

Vizualizare 4 articole - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Autor

Mamica_Cleo
    Participant

Mamici, ati nascut de curand la Spitalul Filantropia? As vrea sa stiu cum sunt conditiile, personalul. Am o prietena care urmeaza sa nasca si as vrea sa aflam mai multe. Multumesc

Lorena Brighidau
    Participant

Eu am nascut acolo de 2 ori, 2009 si 2011; il recomand, are dotarile la fel ca orice spital particular; bineinteles ca persoanlul se comporta la fel ca la stat insa parca parca mai amabil; infirmierele si asistentele, adica de jos in sus sunt cele mai neamabile ca sa zic asa..:)
    Oricum, nu stai prea mult , eu am stat la primul 2 zile si la al doilea 1 zi.
    Saloanele sunt si de 2 persoane, o data am nimerit cu baia pe hol a doua oara cu baia in camera.
    Bineinteles ca te duci cu sapun, prosop, hartie etc, dar este curat in rest, paturile ok si confortabile.

Andreea Z
    Participant

Condițiile sunt bune, majoritatea saloanelor au doua paturi, sunt curate și au bai. Secția de neonatologie este foarte buna, acolo erau adusi copii prematuri din toată tara. Aici îl găsești și pe prof. Dr. Peltecu, este recunoscut în branșă ca urmareste sarcinile cu probleme. Per total recomand acest spital.
    Naștere ușoară!

Petruta Floroiu
    Participant

Urmează sa nasc si eu la Filantropia si as vrea sa stiu daca mai este cineva care a nascut cu doamna Vele Irina?

Vizualizare 4 articole - 1 la 4 (din 4 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI