Cand punem bebelusul in fund?

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Facebook Profile photo Claudiu Savin acum 1 an, 3 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

Savu Cosmina
    Participant

Fetita mea are aproape 4 luni iar de aproape o luna de zile soacra-mea cand vine in vizita si o ia pe fetita in brate o pune in fundulet sprijinita de ea. Mie mi se pare cam devreme sa o pun in fundulet (mai ales ca nu o pune de acum ci de la vreo 3 luni) am incercat sa ii zic insa nu am facut-o in mod categoric pentru ca imi este cam jena mai ales ca soacra-mea crede ca le stie pe toate si mai are si sustinerea sotului.

Astfel ca sa nu par eu nu stiu cum vroiam sa va intreb daca este ok sa stea in aceasta pozitie la aceasta varsta?

Facebook Profile photo
    Claudiu Savin
    Participant

buna eu am un bebe de 1 jumate l-am pus pe la 4 si ceva nu e problema dar cate putin nu tot timpul la 7 lui trebuie sa stea bine in fundulet asa spun medici. o zi buna. pup pe bebe

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

diabetul gestaţional

Lucruri pe care nu le ştiai despre diabetul gestaţional

Probabil cunoşti lucruri generale despre diabetul care poate să fie diagnosticat în timpul celor nouă luni de sarcină. De ce apare diabetul gestaţional, este...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI