Ce faceti cu hainutele care au ramas mici?

Acest subiect conține 2 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  Deealumary acum 1 an, 9 luni.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Autor

Inny
    Participant

Nu stiu ce sa fac cu ele, le-am depozitat in cutii deocamdata. Au trecut de la un copil la altul, au mai aparut altele noi. Pana acum asteptam sa vina un alt copil in familie, de la fratele meu, insa vad ca nu prea se grabesc :). Sa le duc la o maternitate poate are nevoie vreo proaspata mamica… Voi ce faceti cu ele sau ce ati facut? Multumesc

Deealumary
    Participant

Bai, nu stiu exact ce sa-ti spun, pentru ca fetita mea e mica (5 luni) si inca le pastrez, ma gandesc la un al doilea bebe. Si noi am mai primit si ne-au fost de mare ajutor! M-am bucurat mereu cand a primit cate ceva. Eu zic sa le dai, daca nu mai ai ce face cu ele. Nu neaparat la maternitate, poti incerca sa le lasi si la vreo biserica. Sunt sigura ca preotii cunosc familii care au nevoie.

Deealumary
    Participant

Unde locuiesti?

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

Vaccinarea antigripală în sarcină. Cât de sigur este acest vaccin pentru...

Deseori,vaccinarea antigripală în sarcină le sperie pe viitoarele mămici, care se întreabă dacă nu cumva acest vaccin îi face rău bebelușului. Pe de altă...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: