De Ziua Mamei câștigă o ședință foto profesionala oferita de studioul Oclipa

Acest subiect conține 14 răspunsuri are 14 voci și a fost actualizat ultima dată de  TOTUL DESPRE MAME acum 1 an, 6 luni.

Vizualizare 8 articole - 1 la 8 (din 15 în total)
  • Autor

Totuldespremame.ro în colaborare cu studioul Oclipa  te invită la un concurs prin intermediul căruia orice membru al site-ului și forumului totuldespremame.ro poate să între în concurs și să câștige o ședința foto.

concurs(1)

Povestește-ne într-un post în cadrul concursului o clipa de fericire petrecută alături de familia ta și poți intra în concurs. Premiul acestui concurs este o ședința foto profesională oferită de studioul Oclipa în valoare de 80 euro, valabilă pentru toata luna Martie. Ședința va avea loc  în studioul Oclipa din Calea Călărașilor, nr 291, sector 3, București. Programarea se face cu 7-14 zile înainte la la unul din nr 0756oclipa sau 0765-030-959.

Ședința foto copii are o valoare de 80 euro, premiul nu se poate schimbă în bani, durează aproximativ o oră, în funcție de vârstă copilului și de cât de repede se acomodează. În cadrul unei ședințe se vor schimbă 4-5 decoruri. Dispunem de diferite accesorii și decorațiuni. Pozele prelucrate individual, 30-40 la număr, se vor livra în termen de maxim 2 săptămâni pe transfer și pe suport digital într-o carcasă frumos personalizată.

Concursul se desfășoară în perioada 9 – 28 februarie 2016.  Dacă ai câștigat trimite-ne un mail la [email protected] cu datele tale de contact pentru a afla cum poți intra în posesia premiului.

Câștigătoarea/câștigătorul premiului este invitat să prezinte pe forum o poză de la sesiunea foto și să ofere dreptul de a publica pe site-urile oclipa.ro și sedintefotocopii.ro  cel puțin o poză.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Facebook Profile photo
    Alexandra Dragut
    Participant

Eu am doi baietei (au 5, respectiv 2 ani) si ma bucura zilnic, mai ales cu interactiunile lor: cand se invita unul pe altul la batista bebelusului, cand se hranesc unul pe altul, cand se stropesc la baie 🙂 Un moment frumos si special a fost pentru mine cand, dupa o vizita la bunici, ne luam la revedere si baietelul cel mic, bebelus pe atunci, era in brate la bunica. Baietelul cel mare a insistat sa il luam si pe fratior, desi el vorbea destul de putin pe atunci. Nu pot sa va descriu ce a fost in sufletul meu 🙂

mamiedi
    Participant

Mii, zeci de mii de clipe de fericire…un infinit de fericire mi-a adus puiul meu. Din infinitele momente remarcabile de fericire, unul îmi rămâne viu și pulsează a stropi de fericire și de împlinire, clipa în care puiul meu, la venerabila vârstă de aproape doi anișori mi-a făcut primul și pentru totdeauna cel mai frumos compliment. De mânuță, în drum
    spre parc, în pașii mei grăbiți și sontaci ai lui, s-a oprit brusc. Iubire, ai pățit ceva? Te doare ceva? vrei apă? Nu mai vrei în parc? Ce e puiule? Cu avans de tăcere, ce anunța un adevăr grav puiul meu mi-a luat fața în mânuțele mici și grasune și-a dat verdictul: mami, ești pumoasa. Pumoasa mea!!!
    Nu cred să mai trăiesc fericirea asta pură, de lacrimi și pupaturi….

mikimm
    Participant

Stiti sentimentul acela cand te indragostesti si caldura aceea moale iti invaluie fiecare expiratie?.. Fiecare clipire si fiecare bataie de inima mareste si mareste sentimentul pana ajungi sa crezi ca nu o sa ai deajuns suflet incat sa il cuprinzi pe tot…asa sunt clipele petrecute alaturi de puii mei…pentru ca stiu ca un gadilat cu genele pe obraz si o poveste de noapte buna este adevarata declaratia de dragoste pentru puii mei si clipele acestea de fericire ii vor creste omameni buni. Acestea sunt clipele mele de fericire. Cu bine tuturor.

Facebook Profile photo
    Ioana Antone
    Participant

Din jurnalul meu de mama
    30 mai 2015
    Mă uit la tine, iubita mea, la ochișori, la sprâncene, la guriță, îți miros gurița și miroase așa plăcut a lăptic, apoi iar la ochișori, și dau un „zoom out” la tot chipul tău de îngeraș, și mă minunez de tine, și mă simt îndrăgostită și mă bucur și dau slavă lui Dumnezeu.

Facebook Profile photo
    Ana-Maria Chiribeș
    Participant

Fiecare zâmbet,fiecare îmbrățișare,fiecare gângurit pe care viața m-a fericit sa le primesc de la băiețelul meu îmi înseninează existența .Multe clipe de fericire trăim zi de zi, dar as aminti fericirea mea nocturnă, când puiul agitat și însetat se liniștește la pieptul meu. Îmi inundă inima de fericire când îl simt cum mă caută, cum mă strânge de mână si cum se cuibărește in brațele mele…

Facebook Profile photo
    claudyka98
    Participant

Clipa de fericire este mereu prezenta,de cand sunt impreuna cu sotul, si in momentul in care s au nascut fetitele noastre,de atunci viata noastra a devenit si mai frumoasa, si ne bucuram de orice moment, chiar si de cele mai putin placute, pentru ca toate au un rol constructiv in relatiile noastre .
    Mie imi place foarte mult sa privesc fetitele atunci cand dorm si sa le mangai 😛 :* :*

Facebook Profile photo
    Irelmy Kant
    Participant

Viata mea a inceput sa aiba culoare din ziua in care am aflat ca sunt insarcinata, dar cel mai fericit moment a fost ziua in care s-a nascut fetita noastra, cand am vazut-o si am sarutat-o am atins un inger , a fost cel mai minunat moment din viata mea 🙂 , este un inger de copil si ne bucuram ca am primit acest dar de la Dumnezeu

Vizualizare 8 articole - 1 la 8 (din 15 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

Vaccinarea antigripală în sarcină. Cât de sigur este acest vaccin pentru...

Deseori,vaccinarea antigripală în sarcină le sperie pe viitoarele mămici, care se întreabă dacă nu cumva acest vaccin îi face rău bebelușului. Pe de altă...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: