Cum ati reusit sa dati jos kg puse pe timpul sarcinii? - Totul Despre Mame

Cum ati reusit sa dati jos kg puse pe timpul sarcinii?

Acest subiect conține 2 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  pauniche acum 9 luni, 1 săptămână.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Autor

Ana-Maria Tanase
    Participant

A trecut aproape 1 an de cand am nascut si nu reusesc sa revin la dimensiunile pe care le aveam inainte de sarcina. Daca ati reusit sa slabiti sau ati tinut vreun regim poate imi spuneti si mie. Nu am timp sa merg la o sala sa fac sport asa ca as prefera un regim eficient 🙂

amalia
    Participant

Din pacate eu am incercat multe regimuri pana am mers la un nutritionist (medic) care dupa ce mi-a facut cateva investigatii a depistat ca dupa sarcina ma pricopsisem cu o dereglare care ma faea sa ma ingras orice as fi facut. Dar aici vorbim de muuuuulte kilograme care se adunau si a trebuit sa apelez la o metoda mai drastica decat dieta :(. Dar, care a dat rezultate: ca sa nu dau nume de spitale si medici uite pe bariatriero tot ce se poate spune despre slabitul medical

pauniche
    Participant

Pentru eliminarea kilogramelor se pot incerca si diverse suplimente pentru arderea grasimilor. Un produs bunciel in aceasta directie e thermacuts.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI