De cand am devenit MAMI :)

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Facebook Profile photo Panainte Paul Si Roxy acum 1 an, 3 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

Elia
    Participant

Eu mor de fericire de cand sunt mami. Nici nu stiu cum am putut trai pana acum fara scumpetea asta mica.Eu si sotul meu stam si acum de multe ori si ne uitam ca prostii la Sofia cand doarme. Nici acum nu ne vine sa credem cum de Dumnezeu s-a indurat de noi si ne-a dat minunea asta mica 🙂

Cred ca toate ne topim cand ne privim copilasii, cand ii tinem in brate, cand ne zambesc.

Voi ce ziceti? Ce simtiti de cand sunteti mamici?

Buna,sant noua pe acest forum si ca sa raspund la intrebare,ce simt de cand am devenit mamica. Este un sentiment de o iubire imensa ,ce inainte de a fi mamica nu credeam ca pot fi capabila si sa pot iubi neconditionat,si acum cand imi vad copii jucandu-se sau dormind ma uit la ei la fel ca in prima zi cand i-am tinut in brate .

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

simptome ale sarcinii

Simptome mai puțin comune ale sarcinii

Simptomele sarcinii sunt cunoscute și recunoscute de aproape orice femeie. Există, însă, câteva simptome mai puțin comune, pe care le-ai putea avea înainte chiar...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI