Evenimente pentru copiii

Acest subiect conține 0 răspunsuri are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  buburuza acum 1 an, 8 luni.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor

buburuza
    Participant

Buna! Am deschis acest subiect cu scopul de a ne informa reciproc despre spectacole, evenimente potrivite pentru copii, mai ales ca este vacanta si cred ca putem gasi niste activitati dragute pentru copiii.

Noi am gasit „Craciunul Copiilor”, organizat de Teatrul Ion Creanga in Parcul Kiseleff, intre 16 – 22 decembrie, cu intrare libera.

„Timp de o săptămână, între 16 și 22 decembrie, Teatrul Ion Creangă îmbracă Parcul Kiseleff în hăinuțe de sărbătoare, pentru a întâmpina cum se cuvine vizita lui Moș Crăciun. Brăduți ornați cu turtă dulce, mii de luminițe colorate, personaje de basm și sute de colindători vor transforma parcul într-un carusel al poveștilor de iarnă.”

Voi unde mai mergeti? Va rog mai dati-mi idei de evenimente dedicate copiilor in aceasta perioada?

Multumesc!

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

durerile abdominale în sarcină

Durerile abdominale în sarcină. De ce apar și când sunt urgență...

De ce apar durerile abdominale în sarcină. Simptomele lor sunt normale sau ai nevoie de consultul de urgență al unui medic? Unele dureri abdominale apărute...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: