Fumatul in sarcina

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Facebook Profile photo Monica Blaga acum 1 an, 4 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

Toma Oana
    Participant

Sunt gravida in 18 saptamani. De cand am aflat ca sunt insarcinata m-am lasat de fumat. DAR…in ultima luna nu ma mai pot abtine si din cind in cind mai trag 2-3 fumuri, nu mai mult de o tigara pe zi si nu in fiecare zi. Credeti ca ii fac rau copilului? M-am lasat de cafea si nu beau nici un strop de alcool.

Facebook Profile photo
    Monica Blaga
    Participant

buna Oana si eu am fumat pe timpul sarcini cam 5 tigari pe zi si beam o cafea pe zi ? nu am putut sa le las ? si mi-am facut multe griji la fel ca tine. .am căutat pe internet si am vb cu multe femei care au fumat pe timpul sarcini si m-am linistit putin . Am născut de 2 luni un baietel perfect sanatos. După nastere m-am lasat de fumat pe perioada alaptari ? nu iti fa griji totul o sa fie bine ? sarcina usoara si multa sanatate

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

diabetul gestaţional

Lucruri pe care nu le ştiai despre diabetul gestaţional

Probabil cunoşti lucruri generale despre diabetul care poate să fie diagnosticat în timpul celor nouă luni de sarcină. De ce apare diabetul gestaţional, este...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI