Loviturile la cap la copiii - Totul Despre Mame

Loviturile la cap la copiii

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  victorita84 acum 1 an, 10 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

RamonaCristina
    Participant

Dragi mamici, am un bebe de 10 luni care a cazut accidental din pat. Nu a plans deloc, nu pare sa aiba nicio umflatura, roseata sau ceva. As vrea sa stiu totusi daca este necesar sa facem investigatii de specialitate. Ma poate sfatui cineva ce sa fac? Multumesc!

victorita84
    Participant

BUNA SEARA!
    AM VAZUT MESAJUL POSTAT PE FACEBOOK SI AM INTRAT SA RASPUND, DEOARECE SI NOI AM TRAIT ACEATSA EXPERIENTA CRED CA PE LA ACEEASI VARSTA.
    EU L-AM LAST PE PITIC IN PATUL NOSTRU DORMIND SI FIIND IN ALTA CAMERA AM AUZIT O CAZATURA… AM FUGIT REPEDE, COPILUL NU PLANGEA, NU A FACUT CUCUI, ROSEATA, EXACT CA SI LA VOI, INSA M-AM SPERIAT GROAZNIC. NU AM MERS LA DR FIINDCA PATUL NU ERA INALT INSA AM INTREBAT O ASISTENTA MEDICALA F DRAGUTA CE ESTE DE FACUT. A ZIS SA-L SUPRAVEGHEZ PE 24 DE ORE SI DACA NU VOMITA, NU-SI PIERDE CONSTIINTA, PROBABIL CA NU E CEVA DE INGRIJORAT. NOI NU L-AM DUS LA MEDIC… ACUM ARE 2 ANI SI 4 LUNI SI NE-AM FAMILIARIZAT CU LOVITURILE LA CAP, INEVITABILE DAR INTRADEVAR POT FI F PERICULOASE.
    EU CRED CA DACA ESTI PE FAZA, POTI APRECIA GRAVITATEA LOVITURII SI INSTINCTUL ITI VA SPUNE CE TREBUIE SA FACI. MULTA SANATATE!

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI