Raceala in sarcina

Acest subiect conține 2 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de Facebook Profile photo Mirabela Sarbu acum 1 an, 5 luni.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Autor

rosioara28
    Participant

Iata-ma din nou in incurcatura 🙂 Sunt insarcinata in 32 de saptamani si fetita mea de 3 ani a racit destul de rau si am luat-o si eu. De la medic am primit un tratament homeopat, care nu face rau, dar nici prea bine… Beau multe ceaiuri cu miere si lamaie, incerc sa ma hidratez cat mai bine. Este al naibii de neplacut…am nasul infundat, nu pot respira bine, gatul iritat.

V-ati confruntat cu raceala in timpul sarcinii? Ce ati incercat ca sa va puneti pe picioare si sa nu afectati sarcina? Multumesc pentru ajutor

Georgeta
    Participant

.

Facebook Profile photo
    Mirabela Sarbu
    Participant

Eu sunt in 5 luni si la a doua răceala deja!?Ceaiuri cu miere si lămâie,dar nu prea multe, gargara cu sare iti ia durerea de gât in secunda următoare, bomboane mentolate, sucuri naturale făcute de tine sau fructe multe. Sănătate si sarcina ușoară!

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

durerile abdominale în sarcină

Durerile abdominale în sarcină. De ce apar și când sunt urgență...

De ce apar durerile abdominale în sarcină. Simptomele lor sunt normale sau ai nevoie de consultul de urgență al unui medic? Unele dureri abdominale apărute...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: