Recomandare clinica fertilitate

Etichetat: 

Acest subiect conține 0 răspunsuri are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  Irina Morar acum 1 an, 11 luni.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor

Irina Morar
    Participant

Ajutati-ma cu raspunsuri va rog. Cred ca am scris peste tot si nu mai stiu unde sa apelez. Am nevoie de recomandari de clinici unde as putea sa rezolv problema mea cu infertilitatea . Am fost la o multime de doctori si eu si sotul ne-am facut si testele de fertilitate(eu am probleme cu chisturile ovariene). As dori sa fac FIV si sa apelez la o clinica privata. Stiu ca cea mai buna clinica de la noi din tara e Gynera. Dar avand in vedere ca nu sunt din Bucuresti va dati seama ca nu prea am multe informatii la dispozitie. Cum este clinica, doctorii? Am citit si ca au fost o multime de cazuri unde femeile infertile chiar au reusit sa ramana insarcinate. La fel ca mine, de asemenea. Sper sa pot primi raspunsuri de la voi pentru ca am nevoie de recomandari.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

durerile abdominale în sarcină

Durerile abdominale în sarcină. De ce apar și când sunt urgență...

De ce apar durerile abdominale în sarcină. Simptomele lor sunt normale sau ai nevoie de consultul de urgență al unui medic? Unele dureri abdominale apărute...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: