Recomandare ginecolog - Totul Despre Mame

Recomandare ginecolog

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  adruta acum 1 an, 2 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

Anya Miara
    Participant

Buna seara, dragi mamici,

Ma bazez pe experienta voastra in acest moment foarte fericit din viata mea – voi deveni mamica 🙂 – in speranta ca ma puteti indruma catre o sectie de ginecologie din cadrul unui spital public/sau clinica privata. Am nevoie de un control, si eventualele analize. Chiar nu stiu unde sa ma duc pentru ca nu am pe nimeni pe langa mine care sa fi nascuta in ultimii ani. Va rog, in masura in care stiti, sa imi spuneti si pretul controlului si al analizelor, sa stiu la ce sa ma astept.

Sunt recunoscatoare tuturor celor care ma pot ajuta cu sfaturi privind alegerea unui medic ginecolog foarte bun.

Multumesc!

adruta
    Participant

Buna seara, Anya,

In primul rand, felicitari :)! Alegerea ginecologului este foarte importanta pentru a avea un bebe sanatos, dar si pentru a te ajuta pe tine.
    Eu am colaborat foarte bine cu dna. dr. Gianina Brasoveanu, Medic Primar Obstetrica Ginecologie, supraspecializare in fertilitate in vitro, la clinica ProVita. Este o adevarata profesionista, te ajuta cu sfaturi, iti raspunde cu rabdare la toate intrebarile. Eu te sfatuiesc sa suni la clinica sa faci o programare si asa poti intreba direct si preturile. Oricum, se merita, iti spune o mamica fericita a 2 copii :).

Numai bine!

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI