Sotul meu are iesiri violente

Acest subiect conține 0 răspunsuri are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  Ariana acum 1 an, 6 luni.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor

Ariana
    Participant

Ne-am casatorit in urma cu 7 ani si avem un copil de 5 ani acum. Relatia noastra a fost una minunata dupa ce a aparut bebe, dar inainte sa raman insarcinata a avut cateva iesiri violente. Sotul meu si-a pierdut locul de munca, iar acum a revenit la vechiurile obiceiuri. Am incercat cat am putut de mult sa-l sustin moral si sa-l incurajez, insa cred ca situatia noastra a scapat de sub control. Zilele trecute avea chef de scandal, nu i-am dat apa la moara si in cele din urma m-a lovit. Copilul era la bunica si nu a vazut nimic din cele intamplate. Ce sa fac in situatia asta? Sunt eu vinovata? Dupa ce m-a lovit a plecat de acasa si s-a intors seara tarziu. Nici nu stiu care este adevaratul el pentru ca nu e tot timpul asa.. Sa-mi iau copilul si sa-mi vad de viata mea?

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

Vaccinarea antigripală în sarcină. Cât de sigur este acest vaccin pentru...

Deseori,vaccinarea antigripală în sarcină le sperie pe viitoarele mămici, care se întreabă dacă nu cumva acest vaccin îi face rău bebelușului. Pe de altă...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: