Sunt dependenta de sotul meu!

Acest subiect conține 0 răspunsuri are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  Rodica Maria acum 1 an, 7 luni.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor

Rodica Maria
    Participant

Ne-am casatorit din iubire, avem si un copil de 8 luni, lumina ochilor nostri. Cand credeam ca totul este perfect, in noaptea de Revelion, s-a dat la cea mai buna prietena si aproape era sa ne despartim pentru asta. Zic aproape pentru mi-a zis ca de fapt prietena mea era cea care ii facea, din cate am inteles, ochi dulci de mult.

Nici in ziua de astazi nu am vorbit cu prietena mea sa aud si varianta ei de teama sa nu fie chiar cum a zis el. Problema este ca nu stiu ce m-as face fara el. Eu nu am viata mea. Stau cu el si bebe, ma invart in cercul lui de prieteni, ma distrez cu el, imi petrec fiecare moment liber cu el, vacantele la fel…pur si simplu daca ne-am desparti nu stiu ce m-as face. Sunt dependenta de sotul meu!

Ce sa fac sa las intamplarea asa, sau sa vorbesc cu prietena mea sa vad ce zice? Desi sper sa-mi fi zis adevarul si sa fi fost doar o ratacire de-a lui, ma macina intamplarea…

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

Ai pus cheile în frigider și nu le găsești? Iată explicația...

Pregnancy brain este denumirea în engleză pentru perioadele acelea din timpul sarcinii în care avem lipsuri de memorie. Este reală sau nu această situație? După...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: