Vena proeminenta la nasuc

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Facebook Profile photo Ilinoiu-Balint Monica acum 1 an, 4 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

Ruxy_Ruxy
    Participant

Baietelul meu de 3 luni are o vena proeminenta acolo unde se termina nasucul, practic intre ochi, care se vede tot timpul, nu doar daca plange sau il supara ceva sa zic ca e i umfla atunci. De fiecare data cand am intrebat-o pe pediatra de ce se vede vena aceea asa de rau mi-a zis ca mi se pare mie, ca toate mamicile gasesc cate ceva in neregula la copil…

Am zis ca poate are dreptate si sunt eu ne buna insa si sotul si mama mea spun ca este proeminenta si chiar m-a intrebat la un moment dat cineva in parc ca ce a patit de se vede asa vena…

A mai fost vreo mamica cu copilasul in aceeasi situatie? Ce v-a spus pediatrul?

Asa ceva are si băiatul meu,din nastere.Saptamana asta face 7 ani iar vena e tot acolo la fel de vizibila.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

CELE MAI CITITE

durerile abdominale în sarcină

Durerile abdominale în sarcină. De ce apar și când sunt urgență...

De ce apar durerile abdominale în sarcină. Simptomele lor sunt normale sau ai nevoie de consultul de urgență al unui medic? Unele dureri abdominale apărute...

APLICAȚII UTILE PENTRU PĂRINȚI

Un parinte informat este un parinte relaxat

Aboneaza-te cu Facebook
Bifeaza ce te intereseaza: